Зінедін Зідан, який знову буде тренувати “Реал”, був радий прийняти пропозицію президента “Королівського клубу” Флорентино Переса, а тепер має велике бажання розпочати роботу у команді та повернути їй колишню велич. 

Таку заяву французький фахівець зробив на прес-конференції у Мадриді ввечері 11 березня, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Коли я йшов, це було необхідністю (наприкінці сезону-2017/18, після фіналу Ліги чемпіонів у Києві – ред.). Не тому, що мені цього дуже хотілося. Але я і команда – ми повинні були взяти паузу. Я повинен був прийняти таке рішення, нехай воно і було важким. Але я повернувся. У мене були інші пропозиції, проте я не хотів йти в інші команди. Тепер я повертаюся, тому що президент подзвонив мені. А я люблю і президента, і клуб. Тому я тут. Після восьмимісячної паузи мені хочеться повернутися до тренувань і приносити користь”, – розповів Зідан.

За його словами, він хоче “повернути клуб на те місце, яке той заслуговує”.

“У житті трапляється і хороше, і погане. Але нинішній стан нас не влаштовує, і ми зробимо все, щоб команда знову піднялася. Все повинно змінитися в найближчі роки, але ми повинні подивитися, що можемо зробити вже сьогодні. Попереду у нас 11 матчів, і ми хочемо закінчити на мажорній ноті”, – додав француз.

Зазначимо, що на прес-конференції президент “Реала” назвав Зідана “найкращим тренером світу”.

Також Зідану задали питання, як він ставиться до можливого повернення у “Реал” Криштіану Роналду, який залишив клуб після дев’яти років виступів, причому португалець перейшов у “Ювентус” вже після того, як пішов тренер.

“Зараз не час говорити про повернення Роналду. Ви знаєте всю ситуацію. Кріштіану – в історії “Реала”, і ніхто цього не змінить. Але зараз не час говорити про ці речі. Я маю намір думати про найближчу гру і про тих футболістів, які у мене є”, – пояснив Зідан.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про зарплату Зідана у “Реалі”. Так, він зароблятиме 16 мільйонів євро.