Виконання масажу

Як робити еротичний масаж

Побалувати коханого, посилити бажання фізичної близькості, отримати задоволення від того, що чоловік весь у вашій владі – дотиками можна досягти всього цього одночасно.

Мета масажу — зняти напругу тілесну і підігріти сексуальну напругу, тому ваше завдання — незважаючи на спроби партнера звернути на звичні «еротичні рейки» якнайшвидше — довести почате до кінця. Запропонуйте коханому пограти в гру «Без рук» і попередьте про те, що він не має права торкатися вас до тих пір, поки ви йому не дозволите.

Для того, щоб масаж нагадував любовну прелюдії, а не лікарський огляд, зніміть весь одяг самі і попросіть коханого зробити те саме. Комфортна температура в кімнаті (дотик крижаних пальців та мурашки мало кого збуджують), відсутність зовнішніх подразників (телефони краще відключити) – ось умови успіху вашої сексуальної провокації. Напівтемрява, свічки, шум водоспаду або моря, щебет птахів, записані на диск – за бажанням.

Уважно поставтеся до вибору масажу.

По-перше, з’ясуйте, чи у улюбленого алергії немає на якісь запахи, якщо ви досі це не з’ясували.
По-друге, обов’язково скуштуйте масло на смак, бо в цьому виді масажу використовуються не тільки руки, а й губи.

Масло можна купити, а можна створити власну еротичну композицію, додавши в будь-яку рослинну олію пару крапель аромамасел.

Основне правило: еротичний масаж виконується трохи інакше, ніж загальний. Жодних інтенсивних похлопувань, здавлювання, гіперенергійних розтирань. Рухи мають бути легкими, ніжними і, найголовніше, ритмічними.

Голова

1) Сядьте позаду партнера. Потріть долоні – відчуйте, як по них розтікається тепло та енергія. Потім покладіть їх на чоло коханого.

2) Покладіть ліву руку на праву і починайте легенько тиснути на чоло. При цьому повільно рахуйте до 10 і поступово підсилюйте тиск. Заберіть руки на пару секунд і повторіть те саме ще раз.

3) Тепер переходьте до масажу шкіри голови – спочатку виконуйте його долонями, потім кінчиками пальців (напрямок руху від лінії росту волосся до потилиці). Можна перебирати його волосся, якщо таке є, і навіть легенько посмикати за окремі пасма, тільки ласкаво.

4) Завершіть масаж голови, ніжно доторкнувшись губами до його віків.

Живіт

1) Нанесіть на руки масло для масажу, зігрійте його в долонях, дозвольте долоням ковзати по всій поверхні тіла, зверху вниз, до стегон.

2) Потім легкими круговими рухами масажуйте область живота, включаючи низ, дражнить коханого – ні в якому разі не торкайтеся його члена.

3) Тепер повторіть пункти 1 і 2, тільки використовуйте замість рук губи чи груди.

Спина

Головне правило – не нашкодити! Якщо ви не професійний костоправ, то ніякого сильного тиску на ті ділянки спини, де шкіра тонка і проступають ребра, а область хребта краще взагалі оминути. Попросіть коханого перевернутися на живіт.

1) Покладіть руки на сідниці партнера, повільно рухайтеся спочатку вгору, а потім вниз уздовж хребта.

2) Кругові рухи масажують спину зверху вниз. Спочатку виконуйте рухи руками, потім великими пальцями, потім кінчиками пальців. Приділіть сідницям особливу увагу, тут можна діяти інтенсивніше.

3) Можна «опуститися» ще нижче та помасажувати внутрішню поверхню стегон.

4) Тильною стороною долонь проведіть по спині партнера вгору, потім униз.

5) Потім досягайте максимального контакту тіл, залежно від вашої фізичної форми та габаритів – влаштуйтеся зверху (у цьому випадку краще спиратися на руки з боків від тіла партнера) або попросіть його повернутись на бік і притисніть все тілом зі спини. І в тому, і в іншому випадку постарайтеся сконцентруватися на диханні коханого і підлаштуйтеся під нього – дихайте одночасно з ним, у тому ж темпі.

Закінченням “сеансу” може стати ніжне покусування мочок вух, задньої поверхні шиї, ліктьових згинів, сосків – якщо є бажання “похуліганити”, після покусування подихайте теплим повітрям на всі перераховані чутливі містечка. Потім можна провести мовою «доріжку» від
пупка вниз – до члена. Втім, чи переходити від еротичного масажу до орального сексу вирішувати вам і тільки вам.