Техніка

Техніка еротичного масажу

Красивые девушки салонаСексуальні відносини практично завжди вимагають від вас не тільки зусиль, терпіння, певної завзятості, а й внесення будь-якої різноманітності. Адже коли все монотонно, просто, звичайно, такий збіг любовного життя може серйозно постраждати, відчути можливо крах. Саме тому необхідно жінці брати в свої руки і робити будь-які рішення подібної проблеми. Дуже ідеальним може стати вивчення курсу, назва якого техніка еротичного масажу.
Безсумнівно еротичний масаж, призначений для вашого чоловіка стане відмінним, вірним засобом привнесення у ваші любовні стосунки новизни, свіжості, деякого екстриму. Адже масаж зможе допомогти не тільки вашому чоловікові, а й навіть жінці здобути новий досвід, різноманітність відчуття. Варто відзначити, що шкіра – це теж ваш орган, причому дуже великий, який якимось чином пов’язує людину з усім зовнішнім світом.
До всього іншого тисячі наших нервових закінчень, якими практично повністю усіяна шкіра, пов’язані також безпосередньо з нашими центрами задоволення. . А для того, щоб масаж був чуттєвішим, важлива також правильна підготовка до нього. Та й щодо самої техніки масажу, то звичайно ж жорстких вимог щодо його проведення немає. Просто можна використати різні методи, які можуть тільки прийти у вашу голову. При цьому є деякі певні правила, а також точки особливого впливу. Без їхньої допомоги навряд чи можна буде отримати те, що потрібно. А точніше, щоб вийшла техніка еротичного потрібного масажу, а не будь-якого звичайного.
Романтична ситуація. Сам еротичний масаж зокрема для чоловіка проводиться в романтичній обстановці. При цьому можна запалити ароматичні свічки, або просто включити приємну музику. Та й головне, щоб краще ніхто не заважав під час такого занурення в інтимну, романтичну атмосферу. Тому тому потрібно буде відключити і всі мобільні засоби. А для досягнення необхідного ефекту таку процедуру краще проводити не на ліжку, буде краще для різноманітності на підлозі. При цьому на килим можна буде постелити простирадло, або навіть великий рушник. Така м’яка поверхня набагато знижує ефективність еротичного масажу. Також замість ароматичних, свічок можна навіть скористатися аромалампою, а також паличками. Хоча не варто занадто захоплюватися змішуванням різних запахів. Просто для того, щоб не зашкодити необхідному ефекту.
Приготування олії. А яке масло краще вибрати для такого масажу? Просто воно не повинно бути занадто густим, так як інакше погладжування не будуть зовсім приємними. При цьому можна додати різні ефірні олії, що буде дуже корисним. До того ж найбільш зручний варіант – різні парфумовані масла. До речі масажне масло слід буде зігріти, перш ніж приступати до погладжування. А для цього подібна пляшечка опускається в миску з теплою водою. Для цього спочатку масло наноситься безпосередньо на свої руки, щоб вони стали теплими, ніжними, м’якими. Сам же еротичний масаж для вашого чоловіка починається з дуже легких погладжень. Та й умащувати потрібно буде кожен сантиметр тіла вашого партнера. І рухи мають бути дуже плавними, м’якими. Адже це все заради тільки коханої людини.
Сила тиску. Зазначимо, кожен прийом такого масажу можна виконувати з дуже різною інтенсивністю. Такий прийом багато в чому урізноманітнить саму масажну техніку. Для цього еротичний масаж для вашого чоловіка включає наступні прийоми, як натискання і постукування, так і рухи, що розминають, і кругові, віялоподібні рухи. Сам масаж можна буде виконувати як повною долонею та подушечками пальців, так і бічною поверхнею ваших великих пальців. До того ж спочатку просто потрібно інтенсивніше натискати на тіло, а вже потім і просто практично непомітно торкатися кінчиками ваших пальців. Та й не зайвим буде знати і кілька особливих ерогенних точок у людини загалом.
Задня поверхня тіла. Зокрема еротичний масаж починається для початку із задньої поверхні тіла чоловіка. Для початку слід інтенсивно масажувати і шию, і плечі. Ну а потім рухи плавно переходитимуть і до рук. А ось розминати треба не тільки верхню частину рук до ліктя. До того ж масажувати слід і всю поверхню рук аж до кінчиків пальців. Потім повільно спускаємося і до низу, переходимо до масажу його ніг, але в жодному разі не втрачаємо і кісточки. А масаж стоп рекомендується краще робити тоді, коли ваш чоловік лежить на спині. При цьому будь-яку увагу слід приділити його внутрішній поверхні стегон, та й спині з плечима там, де знаходяться і чоловічі ерогенні зони. Що дуже потрібне.
Передня поверхня тіла. Безперечно, приступаючи до масажу передньої поверхні чоловічого тіла, потрібно буде допомогти чоловікові перевернутися і на спину. Не оминайте увагою шию і плечі. Після них слідують саме його руки, а тільки після цього потрібно буде переходити до його грудей та живота. При цьому торкатися його статевих органів потрібно зовсім не сильно, а так злегка. Тобто. як би випадково зачіпаючи таким чином їхньою тильною стороною вашої кисті. Адже від випадкових дотиків ваш партнер збудиться особливо. Та й не обов’язково зачіпати тільки кистями рук, адже можна зовсім іншими частинами свого тіла. Зокрема груди та внутрішній бік його передпліччя, шкіра навколо сосків та ділянки між пальцями – ось місця, що особливо реагують на прості дотики.
Масаж ніг. Потім, переходячи зокрема до масажу його ніг, слід і затриматися на дотиках, погладжуваннях до внутрішньої сторони його стегна. Та й цю частину тіла можна буде пестити мовою. А ступні треба буде масажувати лише однією рукою. Тоді як інша рука погладжує його внутрішню поверхню стегна. Та й масажувати ноги потрібно буде плавно, обминаючи його кожен пальчик. Адже ділянки між його пальцями дуже чутливі. Просто головна вимога до масажу ступнів, що також відноситься до самої техніки – перехід зокрема до них має бути плавним. Причому відривати свої руки від тіла партнера не можна, щоб жодним чином не перервати насолоди.
Найголовніша умова в такій справі, як техніка масажу, буде безсумнівно ваші справжні почуття до людини. Людині, якій буде присвячено подібний еротичний масаж. Всі ваші старання, чуттєве ставлення до себе ця людина по-справжньому оцінить їх як любовну похвалу.