Переваги еротичного масажу

Еротичний масаж краще сексу

Ні для кого не секрет, що еротичний масаж є чудовою технікою для того, щоб підвищити збудливість жінки, особливо коли справа доходить до сексуальної прелюдії. Однак, вам необхідно знати деякі моменти, для того щоб подарувати їй найкращий еротичний масаж, який вона колись пробувала. Нижче ми наведемо деякі способи покращити ваш еротичний масаж. І ви будете здивовані, наскільки ефективним буде їхнє застосування.

Хочете, вірте, хочете, ні використання масел і лосьйонів дуже важливо при еротичному масажі, це дозволяє отримати їй більше задоволення. Застосовувати олії та лосьйони ви можете практично на будь-якій частині тіла. Усвідомивши важливість використання масла або лосьйону при еротичному масажі, роблячи жінці масаж, ви також повинні знати про те, що перед початком масажу масло необхідно розігріти, а використання спеціальних плоских чаш допоможе запобігти розливу. Тепер, вам необхідно знати, які масла необхідно використовувати для еротичного масажу. В даний час на ринку існує велика кількість різних видів масел для еротичного масажу, їх ви можете знайти в аптеках та спеціалізованих супермаркетах. Також для емоційного масажу важливе значення має відповідна обстановка, створення атмосфери самотності та спокою. Для цього закрийте двері, задерніть штори, опустіть жалюзі, вимкніть стільникові телефони. Підготуйте поверхню, на якій ви проводитимете масаж, будь то ліжко, диван, стіл, підкладете під шию та коліна згорнутий рушник для зменшення дискомфорту та повної релаксації. Інший варіант, у цьому ключі, це використання додаткових подушок.

Також ви, напевно, знаєте про те, що існує одиночний еротичний масаж, його використовують у тому випадку, якщо партнер відсутній. Прийоми цього масажу, зазвичай, знайомі професійним масажистам. Часто цей варіант масажу використовується для людей, які мають низький рівень лібідо. Якщо ліки або зміни в раціоні харчування не впливають, то, можливо, ця техніка масажу може змінити положення на краще.

Перше, що необхідно для досягнення позитивного результату при масажі, переконатися, що в кімнаті спокійна і вільна від стресів атмосфера. Для цього масажист зазвичай встановлює ароматичні свічки та ароматичні олії пальника, які створюють відповідний настрій. Як правило, всі воліють мінімальне освітлення. Зазвичай використовується масажне масло з ароматом троянди, мускусу.

Масажист буде зосереджений на стимулюванні ваших ерогенних зон, але, звичайно, тільки так, щоб ви відчули себе комфортно. Деякі з цих зон знаходяться на вухах, голові, верхній та нижній частині спини, кісточках, животі та стегнах. Чуттєвий масаж може проводитись на ваш вибір. Ви можете вибирати, хто вам робитиме масаж жінка або чоловік, залежно від того, який варіант для вас більш зручний.

Як і інші прийоми масажу, такі як шведський масаж або масаж глибоких тканин, еротичний масаж заспокоює вузлуваті та жорсткі м’язи вашого тіла. Це може стимулювати ваше тіло, змусивши його виробляти ендорфіни, “гормони щастя”, які дозволять вам почуватися спокійно, щасливо та безтурботно. Правильно виконаний еротичний масаж може посилити вашу чуттєвість та може сприяти покращенню циркуляції крові у вашому тілі.

Хоча дослідження про ефективність еротичного масажу у великих масштабах не проводилися, наявні результати досліджень ще раз доводять ефективність застосування цього виду масажу як альтернативний вид лікування проблем, пов’язаних з низьким лібідо та відсутністю сексуальної реакції. Згідно з деякими дослідженнями, чоловіки та жінки відчувають сексуальне збудження по-різному, не лише фізіологічно, а й психологічно. Варіації різних технік масажу, таких як використання масажу ніг або рефлексологія, мають значення стимуляції певних областей тіла.
Одне з найпоширеніших питань про еротичний масаж наступний: «Чи може масажист довести мене до оргазму?» Насправді, деякі масажні салони пропонують «повний спектр послуг» включаючи і цей, такий стан справ дратує багатьох людей. Як правило, легальні клініки, що пропонують послуги з проведення чуттєвого масажу, не пропонують сексуальних послуг, а використовують спеціалізовані методи, щоб допомогти вам вирішити проблеми з низьким лібідо. Ви можете відразу обумовити умови, за яких вам робитимуть масаж, таким чином, визначивши, що вам потрібен саме чуттєвий масаж, а не сексуальний. Цим ви внесете ясність цілей вашого візиту до масажиста і усуньте можливі помилкові припущення щодо вас.