Масаж чоловікові

Еротичний масаж – посібник для розумних жінок

Эротический массаж в подарок“Правильний” еротичний масаж – це комбінування класичних масажних технік та петтінгу. Так як з першою частиною все ясно – рухи описані в будь-якій книзі з масажу, то з другої є деякі нюанси, які безпосередньо залежать від переваг партнерів. Когось, наприклад, більше заводять шльопання і покусування, а хтось збуджується від торкання кубиком льоду по тілу або як варіант від лоскоту пензликом.

Так ось, ви все ж таки зважилися вперше в особистому житті зробити еротичний масаж, але побоюєтеся дати маху. Тоді дотримуйтесь наших інструкцій, і ви ведете, що від бажаючих відбою просто не буде.

І так назвемо це “технікою безпеки” або підготовкою до “еротичного масажу”: коротко обстрижені нігті, мінімальна кількість алкоголю, теплі руки масажиста. І так ненароком, теплими повинні бути не тільки руки, але і бажане приміщення: людині, що замерзає, дуже нелегко буде розслабитися.

Сам еротичний масаж Львів можна робити будь-де (все залежить від вашої бурхливої ​​фантазії), якщо ви це робите в перші, то ідеальним варіантом буде ліжко, хоча це може бути і підлога або навіть більярдний стіл. Не варто мудрувати і вигадувати велосипед, масажні прийоми, погладжування, розтирання, розминання, биття, пощипування, вібрація, можна застосовувати по всьому тілу, включаючи так само статеві органи. Втім, бити, наприклад статевий член краще без фанатизму, бо масаж закінчиться в травматології.
Не варто забувати про ерогенні зони! Зрозуміло, що у різних людей вони різні, але, наприклад, ласки язиком і пальцями між пальцями рук, ніжні дотики до гомілки, легкий масаж і погладжування шиї та потиличної області, дотик до підколінних ямок, поплескування та пощипування сідниць, поцілунки та покус , Майже всім приносять задоволення і напевно ваш партнер відреагує збудженням власного кажучи, що і вимагалося.
Не шкодуйте масажної олії, до речі про олію, можете сміливо використовувати дитячу олію “Dohnson’s baby” для тіла, і не забудьте любрикант для масажу пеніса (масло може викликати роздратування хоча знову ж таки якщо це “Dohnson’s baby” то роздратування не повинно бути).
Еротичний масаж це чудове зілля зближення і перший крок до сексу. І якщо ваш партнер не дуже готовий оповідати про свої сексуальні слабкості, то від масажу сумніваюся, що відмовиться. Упевнена, що в процесі, ви самі пізнаєте, що приносить йому найбільшу насолоду.

Не поспішайте, масаж цього не любить, робіть все з почуттям і не поспішаючи. До речі, якщо ви робите масаж, то не означає, що ви повинні мовчати, як риба, набравши в рот води, можна тихим і оксамитовим голосом розповідати, міцні біцепси або прекрасний великий член ви зараз масажуєте. Запевняю Вас, такий супровід доставить вашому партнеру велику насолоду і налаштує його на позитивний, еротичний лад. Не забувайте про те, якщо партнер думатиме про сторонні речі (про роботу, про погоду, про пиво), ваш грандіозний порив швидко зміниться втомою, а він гад, може заснути від розчарування.
Масажуйте все тіло повністю: від шиї до пальців ніг і в жодному разі не припиняйте контакту з масажованим, що б ви не робили, одна з рук постійно повинна стосуватися вашого партнера.
Для початку рекомендуємо прийняти ванну. І якщо розміри її дозволяють, краще це зробити вдвох. Якщо не дуже, влаштуйте вашому партнеру шоу, наприклад під назвою “Клеопатра та її раб” або “Султан та наложниця”. Тільки будь ласка обійдіть екстриму – просто вимийте його. Не заперечний факт, що, тепла вода, ароматичні масла і солі розслаблюють, а також заспокоюють нерви і наполягають на чуттєву хвилю. Намилювати і терти шкіру партнера можна як руками, так і мочалкою, головне те, що ви це робите повільно і ніжно. Відкрию маленький секрет: ступні та кисті має сенс не просто вимити, а розім’яти кожен пальчик.
Ну ось, коли наш партнер чистий, пахкий і благодушний – переходимо до основної частини “Марлезонського балету”.

Покладіть його на живіт і прасуйте так, як сподобалося б вам на його місці, і уважно стежте за його реакцією. В ідеальному випадку при масажі, м’які та жорсткі рухи повинні чергуватись між собою. Останні погладжування повинні бути ледь помітні, щоб ваш партер створив почуття, що ви над його тілом ганяєте просто повітря. Порада цього етапу масажу достатньо приділити десять хвилин, цього буде цілком достатньо.

Якщо ваш благовірний ідеально чистий, а ви розкуті – посмоктаєте або оближіть пальчики на його ногах. Він збожеволіє від захоплення. Або покусайте його сідниці, гадаю, це буде приємною несподіванкою для нього. Можете ніжно поплескати його, адже він іноді буває надто поганим хлопчиком.

А тепер перевертаємо його на спину і знову масажуємо та гладимо. Поправка причинне місце поки не чіпаємо зовсім, але приділяємо велику увагу внутрішній поверхні стегон – дотик до цієї частини тіла масажованого коханого має порушити.
Ура, фінальна пряма, що заради чого все відбувалося – до масажу статевих органів, а самего пеніса. Стискаємо (без садизму) і гладимо яєчка, масажуючи їх під шкірою. Масажуємо, статевий член зволоженими руками або російською мастурбуємо. Коли починаємо розуміти, що оргазм не за горами – рухи слід припинити і на кілька секунд стиснути голівку. Повторіть процедуру кілька разів і після оргазму, він вам озвучить, що так довго і дуже сильно у нього ніколи не було (або давно не було).
P/S/ ПАМ’ЯТАЙТЕ! Оргазм має стати ненав’язливим подарунком, а не кубком Формули-1, до якого ви обидва летите із завзятістю маніяка, нехай це буде злагоджена робота водія та штурмана ралі Париж – Дакар. Тиха музика, запалена аромалампа чи свічки — романтизм жив і живе.