Хитрощі масажу

Маленькі хитрощі еротичного масажу

Функции эротического массажаЕротичний масаж мужику – це інтимне мистецтво, а тому немає виразно і просто встановленого зводу правил, який дозволив би відпрацювати багатоцільову техніку. Реальні рухи і акцентування уваги на особливих зонах і список різних табу багато в чому залежать від особливостей вашого коханого. Тільки насправді відчуваючи свого партнера, можна буде зрозуміти, і куди і як вам рухатися далі.

Існують невеликі хитрощі, які можуть допомогти вам пробудити в чоловікові кохання, навіть якщо ви робите такий масаж вперше.

Без рук – заздалегідь домовитеся ви з вашим партнером про те, щоб він не торкався вас. Для впевненості ви маєте можливість уважно зв’язати його руки. Якщо ваш улюблений буде позбавлений перспективи чіпати вас, це дуже збільшить його сексуальний потяг.

Давай пограємо
під час масажу помилково зачепте статеві органи партеру рукою. Грайте з ним, будьте непередбачуваними – це тільки посилить його потяг.

Застосуємо збудливі запахи
У період цієї специфічної сексуальної гри ви теж можете використовувати в ролі асистента ефірні олії, але ті, що мають збудливий ефект, наприклад, масло апельсина або кипариса.

Більше пристрасті
багато чоловіків люблять покусування або ж дотику нігтями, але будьте пильні, щоб не завдати біль партнеру.

Тактильні почуття
спробуйте до окремих зон доторкнутися за допомогою волосся або, наприклад, шовкового пояса – на абсолютно різних чоловіків такі прийоми діють просто приголомшливо. До зони потилиці і пахв ви теж можете підійти неординарно: еротично подихати на них.

Ви повинні знати міру
стежте за тим, щоб чоловік не перегорів – якщо він перенасититися і охолоне, то замість пристрасної ночі вам дадуть незадоволення і розчарування.

Якщо ви хочете з’ясувати, як робити еротичний масаж, застосовуйте не тільки теоретичні поради – довіряйте і власної інтуїції. Для того щоб ваш партнер розслабився, збудився і був готовий до яскравого спалаху пристрасті, він просто повинен відчувати, що ви до неї безсумнівно готові.