Для припливу енергії

Еротичний масаж – незабутня насолода для чоловіка

Що таке еротичний масаж? Це варіант мануального впливу, у якому стимулюються все эрогенные зони партнера. Такі треба знати назубок, і пробувати різні види впливів на них, щоб побачити, якого ефекту можна досягти від ніжнішого чи сильнішого стимулювання. Але важливо пам’ятати, що роблячи масаж, потрібно включати не тільки вмілі руки, але й розумну голову, тому що невірні рухи особливо під час масажу можуть завдати шкоди здоров’ю, або як мінімум не принести бажаного результату і не сподобатися вашому партнеру.

Види масажу для чоловіка?

Ще в давнину масаж був відомий як лікувальний засіб. Його застосовували первісні люди як лікарський засіб. У Китаї застосовувати масаж стали третьому тисячолітті до нашої ери.

Жінка, яка має вмілі руки і виконує цю процедуру з любов’ю, принесе своєму чоловікові колосальну насолоду і це посилить його почуття. Масаж не потребує особливих навичок та знань. Єдине, що необхідно зробити другій половинці, так це ознайомиться з елементарними прийомами і видами процедури, придбати спеціальне масло і провітрити кімнату. Підготувавшись, процес можна розпочинати.

Масаж для припливу енергії

Якщо він втомився і падає без сил, повернути їх допоможе масаж, основою якого є рухи, що вібрують, і несильні удари. Збоку можна подумати: кому ж захочеться бути побитим! Але насправді такі рухи покращують кровообіг і наводять у тонус м’язи. І для цього немає більш ефективної техніки, ніж легкі удари. Покладіть коханого на живіт. Покладіть кисті рук так, щоб вони були перпендикулярні до його тіла. І рухайтеся від плечей до попереку швидкими ударними рухами. Удари кругові та різкі, робляться по черзі ребрами трохи стиснутих кулаків. Після надайте долоням форму чашки і ритмічно гладьте шкіру обома руками по черзі. Між вашою долонею та її шкірою має залишатися місце для створення вакууму. Таким чином, ви досягнете ефекту відтягування шкіри. Якщо ви робите масаж для надання йому бадьорості, спробуйте чергувати поплескування і биття з вичавлюванням і розминання. Але важливо пам’ятати, що якщо ви хочете досягти саме тонізуючого ефекту, слід дотримуватися конкретної послідовності масажу. Починаємо з масажу спини, переходимо на область тазу та задню поверхню стегон, далі масаж грудної клітки, ніг та передньої поверхні стегон.