Дім престарілих Ренесанс

Будинок для людей похилого віку недорого з цілодобовим наглядом

Знайти будинок для людей похилого віку недорого – можливо! Рекомендуємо вам звернути свою увагу на будинок для людей похилого віку Ренесанс. Будинок для людей похилого віку знаходиться у Львові та Львівської області. Запевняємо, місце розташування та внутрішній стан приємно вас здивують та порадують майбутніх мешканців.

Будинок для людей похилого віку недорого: які умови проживання

У пансіонатах 5-разове харчування, привітний та дбайливий персонал, створені сучасні умови проживання, на постійній основі проводять різні цікаві заняття для людей похилого віку. Наприклад, є арт-терапія, уроки рукоділля, майстер-класи. Крім того, там завжди чисто та максимально затишно.

У будинку для людей похилого віку Ренесанс доглядають як людей з обмеженими можливостями, так і хворобами Альцгеймера, Деменцією, Паркінсона, а також лежачими хворими.

Зверніть увагу, що відразу після поселення за кожним мешканцем починає вестися контроль стану здоров’я. Тож ви зможете бути спокійними, ваші рідні будуть у надійних руках.

Будинок для людей похилого віку (недорого): куди найкраще заселятися

Є кілька критерій, за якими зазвичай вибирають будинок для людей похилого віку для бабусі, дідуся або батьків.

Перше – локація.
Як ми вже розповідали вище, пансіонат Ренесанс розташований біля Львова. Він розміщений так, щоб було зручно діставатися.

Друге – зовнішнє середовище.
Там дуже красиво, чисте повітря, сосновий ліс поряд і загалом спокійна атмосфера. Тому вибирайте те, що більше до вподоби.

Проживання в будинку для літніх людей недорого коштує і відповідає всім вашим очікуванням. Місцеві мешканці задоволені доглядом, харчуванням та дозвіллям.

З радістю розповімо все, що вас цікавить, і проведемо екскурсію по будинку або навіть будинках, які вам сподобалися.

Будинок для людей похилого віку у Львівській області

Пансионат для пожилых людей РенессансКожна людина похилого віку заслуговує на гідний догляд і спокійну старість: будинок престарілих Ренесанс саме те місце, де люди похилого віку почуваються як удома. Адже в кожному пансіонаті для людей похилого віку є все, що потрібно – медичний персонал, щоденне правильне харчування, догляд та допомога 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Але найголовніше, завдяки Ренесансу Ви отримуєте надійного партнера, якому можна довірити близьку людину.

Доступність оренди дозволяє нам запропонувати найкращі ціни на будинок для людей похилого віку у Львівській області.

Підписавши договір про розміщення з Ренесансом, Ви зможете звільнити свій час від догляду за старим родичем. Ми приймаємо у тому числі людей з деменцією, Альцгеймером та іншими розладами. Звичайно, до кожного постояльця в будинку для літніх людей у ​​Київській області ми підходимо індивідуально – так, щоб цікаві кожного мешканця були враховані.

Розміщення можливе як на першому поверсі, так і дешевше – на третьому або четвертому. Крім того, ми практикуємо візити реабілітолога та терапевта. Просто запитайте нашого менеджера про ці можливості, зателефонуємо нам.

Будинок для людей похилого віку у Львівській області: ціни та спеціалізація

Якщо є питання з тим, як перевезти майбутнього постояльця в пансіонат, ми обов’язково допомагаємо з цим нашим клієнтам.

Причому наші ціни обов’язково порадують вас. Проживання можливе від 5000-7000 грн. на місяць за умови наявності акційних місць. Є також більш розширені пакети від 10000-15000 грн на місяць, що включають індивідуальні послуги та комфортніші умови проживання. Уся інформація знаходиться у наших менеджерів.

Але запевняємо Вас, що на Вашого родича незалежно від вартості проживання, чекає привітний персонал та щоденний догляд. Мережа пансіонатів для людей похилого віку у Львівській області Ренесанс пропонує найкращі умови проживання, доступні ціни та повний професійний набір послуг. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися про спеціалізацію.