Аксесуари

Аксесуари для масажу

Ароматичні олії
Еротичний масаж можна робити сухими руками, а можна і з олією. Вибір олії – справа серйозна. Аромат може викликати абсолютно протилежні ефекти – від розслаблення до збудження. Важко довести масаж до кінця, якщо чоловік сповнений енергії, тому вибирайте розслаблюючі (флердоранж, лаванда, меліса, розмарин, лимон) або нейтральні аромати (мигдаль, сандал). Найкраще використовувати спеціальні масажні масла – вони не викликають подразнення слизової оболонки. Можна обійтися і звичайною олією, тільки не використовуйте її для масажу геніталій. Масажні креми Спеціальні масажні креми на водній основі полегшують рух рук по тілу, допомагають розігріти м’язи, легко поглинаються. Їх продають в аптеках та секс-шопах. Можна взяти і живильний крем, але він не підходить для масажу статевих органів.

Присипки.

Якщо вас не тішить перспектива довго і вперто виводити з простирадла масляні плями, можна замінити мастила на всипуючі вологу присипки: тальк, рисову пудру або дитячу присипку. Вони не викликають роздратування, не залишають слідів і легко видаляються серветкою.

Пензлики, пір’їни, хутро, шовк.

Найніжніші пальці не торкнуться шкіри так легко, як пухнаста пір’їнка, м’який пензлик, тонкий шовковий шарф або ворсинки хутра. Але не пестіть ними живіт, боки і ступні – лоскіт перетворить гру на тортури.

Масажери.

В умілих руках будь-який, навіть антицелюлітний масажер може внести різноманітність у масаж і зробити партнеру ще більше задоволення.

Лід.

Обпалююче дотик льоду діє дуже збуджуюче. Особливо чутливі до такої ласки внутрішні поверхні ніг та рук, груди, соски, живіт та обличчя. Багатьом чоловікам подобається, коли шматочок льоду тане між гарячими стінками ануса. Заморозьте лід самі або купіть, наприклад, спеціальні запашні крижинки для тіла Kenzoki. Можна заморозити сік і повільно злизувати солодкі краплі зі шкіри, чергуючи широкі плавні рухи язика з ніжними дражливими покусуваннями – цей прийом називається “гілка сакури”.

Види еротичного масажу

Шведський (класичний) – взагалі-то це звичайний загальний масаж, але він легко стає еротичним, варто масажистці роздягнутися і виконувати всі рухи ніжніше.
Англійська – масаж пір’ячком, хутряною рукавичкою (є в секс-шопі) або м’яким пензликом.

Тайський (боді-масаж) – масажистка працює всім тілом (крім рук активно використовується волосся, соски та геніталії).

Пінний (аквамасаж) – робиться у ванні: тепла вода допомагає розслабитися, а шкіра насолоджується пухирцями ароматної піни.