Головна

Еротичний масаж у Києві

Лесби шоу в КиевеРозслабитися, отримати незабутні відчуття та опинитися на сьомому небі – все це гарантує своїм клієнтам салон еротичного масажу “Какаду”. Будь-який з видів масажу у виконанні досвідчених дівчат перетвориться для вас на чуттєвий, вишуканий процес, що огортає ніжністю і приносить блаженство. Не потрібно відмовляти собі в цьому задоволенні, тут все чесно та прозоро – чудові дівчата-масажистки, яких ви можете побачити прямо на сайті fservice.com.ua, чудово знають свою справу. Красуні зроблять вам незабутній еротичний масаж https://supermassage.com.ua/uk/ у Львові за допомогою своїх спеціальних прийомів, які просто зводять з розуму. Можете не сумніватися, що, скориставшись послугами масажного салону “Какаду” хоча б один раз, ви обов’язково відвідаєте цей затишний та романтичний заклад знову…
Якщо ваше тіло втомилося і бажає, щоб про нього подбали, не зупиняйтеся на звичайному масажі, ризикніть випробувати нові, феєричні відчуття, відчуйте, як вміло прекрасні масажистки працюватимуть над вашим тілом за допомогою ніжних рук, чуттєвих губ, повних грудей, пружних сідниць. Масаж у дві руки – легко! Ви просто не зможете піти з цього хтивого полону! Ну а головне – еротичний масаж приносить не тільки фізичне, а й моральне блаженство, адже масажистки тут усі досвідчені, знаючі секрети задоволення, здатні творити неймовірні чудеса, закрутять голову будь-кому. Тільки дозвольте.
Екзотичний та еротичний салон масажу “Какаду” надає свої послуги для чоловіків, жінок та навіть пар. Наважившись спробувати еротичний масаж, ви також можете наважитися урізноманітнити своє сімейне життя, внести в нього нові фарби, отримати раніше незвідані, хвилюючі, збуджуючі відчуття. У Києві багато салонів еротичного масажу, але тільки в салоні “Какаду” ви відразу поринете в атмосферу, створену досвідченими дизайнерами та стилістами, яка сприяє розслабленню та готує ваш емоційний стан до отримання задоволення. Масажний салон “Какаду” не пропонує сексуальних послуг, тут все ретельно витримано, перебуваючи на межі, але не перетинаючи дозволене рамок. Залишати цей салон ви однозначно будете в солодкому стані збудження та важкого бажання.
Якщо ви постійно проживаєте або просто гостем відвідали Київ, то загляньте в салон еротичного масажу “Какаду”, тоді ви вже ніколи не забудете це прекрасне місто і не захочете його залишати. Не бійтеся невідомості – тут вас огорнуть своєю турботою, любов’ю та ласкою. Час, витрачений на відвідування цього салону еротичного масажу, буде проведено з користю та запам’ятається вам надовго.

Еротичний масаж – особливе мистецтво

Эротический массажВажко знайти людину, яка б зовсім не любила масаж. Звичайно, масаж буває різний – іноді все тіло ломить і горить, а шкіра вкрита синцями. Але не будемо про такі крайнощі. Краще поговоримо про легкий, розслаблюючий масаж, який так приємно відчути кожною клітиною тіла після трудового дня. Тепло рук, які старанно і акуратно розминають напружені м’язи, плавні рухи і ніжні погладжування дають можливість повністю розслабитися, відчути себе пір’ячком, розчинитися у відчуттях. Хіба може бути щось краще? Може! Еротичний масаж – це особливе мистецтво, яким у давнину володіли далеко не всі, знання передавалися з покоління в покоління. Поступово секрети технік еротичного масажу розкривалися, і сьогодні кожен має можливість навчитися цьому ремеслу, але не кожен зможе досягти професіоналізму. Звичайно, якщо ви робите еротичний масаж коханій людині, їй у будь-якому випадку буде приємно. Але ж іноді хочеться спробувати щось нове, чи не так? І тут можна скористатися послугами салонів еротичного масажу. Прохання не плутати їх із бордельчиками, що прикриваються такими назвами, де надають сексуальні послуги. Тому будьте уважні при виборі закладу, щоб не потрапити в халепу. Детально вивчіть специфіку роботи салону. Так, наприклад, у правилах київського масажного салону “Какаду” чітко зазначено, що дівчата-масажистки не надають будь-які інтимні послуги, чи то оральний, чи вагінальний секс. Так що не варто розраховувати на щось більше, ніж чуттєвий масаж ніжними руками голої масажистки. Хоча деякі види еротичного масажу включають контакт тілами (т.зв. боді-масаж), проте геніталії масажистки і клієнта при цьому в жодному разі не стикаються (це суворо заборонено правилами салону). Серед іншого, Какаду пропонує спеціальні програми масажу для пар і навіть просто для дівчат, які бажають відчути на собі тепло жіночого тіла. Докладніше на fservice.com.ua. Нижче представлений телерепортаж про салон еротичного масажу “Какаду”. Свої враження від відвідування закладу розповідають учасники музичного гурту “Чотири королі”, виконавці відомого хіта “Королі нічної Верони”.

Еротичний масаж

Эротический массаж КиевЯкщо ви знаєте секрети збудливого масажу, відчуття медового місяця вам будуть гарантовані навіть після святкування золотого весілля. Як і розслаблюючий, збуджуючий масаж має на увазі лише м’які рухи, до того ж їх добре розбавляти поцілунками. Починайте з його рук та ніг. Це посилить кровообіг та зніме втому. Але пам’ятайте, деякі чоловіки можуть «завестися» від масажу великих пальців ніг, в деяких вони – ерогенна зона. Почніть із мізинця. Акуратно потягніть його, ніжно натисніть кілька разів подушечками пальців на міжпальцеву зону та переходьте до наступного пальця. Знову потягніть та натисніть. І так далі. Таку саму техніку перенесіть на пальці його рук. Адже долоні мають не меншу кількість активних точок. Після ступнів пересуньте на спину. Майже невагомі торкання тильною стороною долоні – ваш перший крок. Піднімайтеся від попереково-крижового відділу до сьомого шийного хребця, симетрично натискаючи долонями вздовж хребта на спину. А ось назад опускаємось по-іншому. Теж уздовж хребта, але вже давимо фалангами пальців. Не обділіть увагою і трапецієподібний плечовий м’яз. Для неї підійде техніка несильного “защипу”. Після помасажуйте йому голову рухами, схожими на миття волосся. Далі найцікавіше. Масаж сідниць. Тут категорично заборонено розтирання! Винятково ласкаві ніжні погладжування! Тільки долонями торкайтеся області від попереково-крижового відділу до сідниць. Пальці мають бути повернені у бік плечей. Але тут треба робити не ковзаючі рухи, а ті, що розминають. Тобто торкаємось і відпускаємо, торкаємось нижче і знову відпускаємо. Рухи рук симетричні. Так ми посилюємо кровообіг у районі тазу. А ми знаємо, що це призводить до сексуального збудження. Потім переходьте до живота та грудей. Груди потрібно погладжувати, опускаючись дедалі нижче. Зона трохи нижче пупка практично у всіх чоловіків має ерогенну точку. І якщо ви доторкнетесь до неї, він буде готовий до повної пристрасті ночі. А найкращим помічником у збудливому масажі стане масажне масло, ваше кохання та фантазія!