Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій (Зоря) повідомив, що російська влада анексованого Криму вимагає знести храм Православної церкви України в Євпаторії.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНН.

«Нещодавно в Євпаторії почали видавати приписи до храму, він нібито незаконно побудований і тому повинен бути знесений», – цитує архієпископа інформаційне агентство.

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент підтвердив Крим.Реалії, що до нього зверталися із запитом з приводу будівлі храму в Євпаторії.

«Офіційно, від управління з благоустрою, надійшли папери: я повинен був надати інформацію, на якій підставі побудований храм, і взагалі, яке відношення цей храм має до людей, які там збираються. Я все необхідне передав», – розповів архієпископ Климент.

За його словами, через російську анексію Криму будівлю храму в Євпаторії не змогли узаконити до кінця. В даний час невідомо, яке рішення стосовно храму прийме російська влада окупованого Криму.

Окупанти в Криму збираються знести храм ПЦУ: подробиці Окупанти в Криму збираються знести храм ПЦУ: подробиці

Як повідомлялося раніше, Московська патріархія ще передчуває ефектну «відплату» Константинополю за Україну. Зокрема, Росія намагається утримати залишилися позиції в Україні, а також не допустити визнання більшістю помісних церков томосу про автокефалію ПЦУ.